Ansatte ved MjøsLab

 

        Svein Emil                                            

Svein Emil Holm
Daglig leder

Tlf: 61 13 62 21
svein@mjoslab.no 

Har det overordnede ansvar for at MjøsLab fungerer faglig og i
overenstemmelse med de krav som stilles 
til selskapet i henhold til vedtekter.
Har personal- og økonomiansvar.

Er teknisk leder for akkrediteringsområdet «Prøvetaking».

 

 

Siv-Jane Madshus
Laboratorieleder

Tlf: 61 13 62 25
siv-jane@mjoslab.no

Teknisk leder utstyrspark.
Utfører kjemiske- og mikrobiologiske analyser.

Er bedriftens kvalitetsansvarlig

Stedfortreder for daglig leder

 Ida

Ida Skarkerud
Avdelingsingeniør

TLF: 61 13 62 24
ida@mjoslab.no

Utfører laboratoriearbeid på bakteriologisk avdeling.

Er teknisk leder  og ansvarlig for bakteriologisk avdeling.

                             

Elin Galaasen
Avdelingsingeniør

Tlf: 61 13 62 22
elin@mjoslab.no

Utfører laboratoriearbeid på kjemisk avdeling.

Er teknisk leder og ansvarlig for kjemisk avdeling.

 Marit

Marit K. Hårstad
Laboratorietekniker

Tlf: 61 13 62 22
marit@mjoslab.no

Utfører laboratoriearbeid på kjemisk avdeling.
 Aida

Aida Arifagic
Laboratorietekniker

Tlf: 61 13 62 24
aida@mjoslab.no

Utfører laboratoriearbeid på bakteriologisk avdeling.
 

Thomas A. E. Morey
Avdelingsingeniør 
(Vikar)

Tlf: 61 13 62 20

 Utfører laboratoriearbeid på bakteriologisk- og kjemisk avdeling.
     

 

Top